4. TD v sezóně 2014/2015

Po třech týdnech jsem se opět vrátili do Nepomuku a čekal nás boj o šest bodů.

V prvním zápase jsem se utkali s týmem FBC Sokol Komárov, který na nás vyrukoval s velmi omlazenou sestavou. Nervozita jejich hráčů byla z úvodních minut zřejmá. První poločas jsme naprosto ovládli a po třech vstřelených gólech jsme zřejmě usnuli na vavřínech. Do druhé části jsme nastoupili s daleko nižším tempem a soupeři se podařilo po několika našich chybách vyrovnat. Závěr zápasu byl velmi vyhecovaný a nakonec jsme byli rádi, že jsme si se soupeřem rozdělili body. Škoda, že jsme nevyužili více prvního poločasu, kde jsme mohli vstřelit 6-7 branek...

Do druhého zápasu jsme nastoupili v dobrém tempu, ale tým Gang Medvídka Pú se brzo ujal vedení. V tomto zápase se hrálo hodně nahoru a dolů. Soupeř dvakrát vedl, ale nakonec se nám podařilo utkání otočit a po závěrečném hvizdu jsme brali dva body za výsledek 3:2.

Ve třetím zápase jsme se utkali s týmem SK 2012 Plzeň, který vládne třetí lize. V prvním poločase se nám dařilo se soupeřem držet tempo. Nicméně v tomto zápase jsme si asi losli černého Petra. Mírovi spadly do brány tři totální haluze, za které by nám soupeř měl zaplatit tři rundy v hospodě :-)... Nesehráli jsme špatný zápas. Dá se říci, že rozhodly velmi nešťastné branky, takže výsledek 2:5 je pro nás velmi krutý..

Celkově jsme dnes podali docela dobrý výkon  a tři body bereme ;-). Doufejme, že na něj navážeme za měsíc v Nezvěsticích, kde se postavíme proti týmům Sokol Křimice "B" a FBC Falcons Nepomuk.....